fbpx

Kampaaniad

SPA-KESKUS

Šokolaadi kehamähis, 60 min

Delikaatne ja nauditav hooldus algab toniseriva šokolaadi kehakoorimisega, mis võitleb efektiivselt rakuvananemisega. Järgneb mineraali- ja antioksüdandirikas šokolaadimähis hoolitseb silueti eest, vähendab „apelsinikoore “efekti, modelleerib figuuri, pinguldab nahka, tehes selle eriti siidiseks. Protseduuri lõpus kantakse massaažiliigutustega kehale niisutuskreem, mis parandab naha elastsust ning jätab nahale ahvatleva aroomi.

Hoolitsuse erihind: 40€
Kehtib kuni: 31.03.2020

SPA- näohooldus alginaatmaskiga, 50 min

Alginaatmask tagab rahustava ja pinguldava toime, puhastab ja tagab sügava niisutuse, viib välja toksiine ning toimib enneaegse vananemise profülaktikaks.  Pärast alginaatmaski on kosmeetiline efekt näole kohe nähtav — nahk on enam elastne, värske, väheneb turse, poorsus, väikesed kortsukesed siluvad.

Hoolitsuse erihind: 30€
Kehtib kuni: 31.03.2020

Pressoteraapia, 60 min

Massaaž, mille käigus toimub liigse vedeliku ja sellega ka kahjulike ainete organismist välja viimine, vereringe parandamine ja ainevahetuse kiirendamine. Kõige aktiivsemat mõju pressoteraapia  osutab lümfisüsteemile normaliseerides lümfiringet ja rakkudevahelise vedeliku tsirkulatsiooni. Teraapia tagab figuuri modelleerimist ja on soovitatav tselluliidi ennetamisel ning ravil, venoosse puudulikkuse ravi puhul ja lisaks tursete, raskuse tunde ja jalgades lihaste ülepingestuse likvideerimisel.

Hoolitsuse erihind: 22€
Kehtib kuni: 31.03.2020

„Catio Vital Eyes“ silmaümbruse aparaadihooldus, 35 min

Kokteil-hooldus teie silmade sära jaoks. Üks komponent on puhastamine koorijaga.Teine komponent – hüdrogeel-aktivaator, mis valmistab nahka aktiivsete ainete parimaks imendumiseks. Kokteili-hoolduse baas – see on „võimlemine“ vaid silmade piirkonna lihaste jaoks, mis parandab mikrotsirkulatsiooni ja taastab nende toonust. Lõppaktsent – lõõgastav massaaž niisutava kreemiga.

Hoolitsuse erihind: 30€
Kehtib kuni: 31.03.2020

Noorus SPA Hotel

Vee- ja saunakeskus

Noorus SPA inn külalistele kehtivad erihinnad Noorus SPA Hoteli vee- ja saunakeskuse kasutusele.

Ühekordne külastus
täiskasvanutele – 5 € 3 t / 3,5 t
Lapsele – 3 € 3 t / 3,5 t.

Mitmekordne külastus majutuse perioodil:
täiskasvanutele – 10€; Lapsele – 5€

BRONEERI ERIHINNAGA