fbpx

Kampaaniad

Tervisekeskus

Kaltsiumiga spaahooldus kehale, 60 min

Salendav protseduur, väljendunud noorendava efektiga. Kombinatsioonis punavetikaekstraktiga, mis on saadud mereveest, parandab kaltsium lihaste seisundit, vähendab keha mahtu, toniseerib, niisutab ja taastab nahka, normaliseerib und. Vastavalt kehasse kogunemisele parandab kaltsium lümfisüsteemi tööd, taastab luukude, eemaldab kehast toksiinid, tõstab naha elastsust, vähendab väsimust ja pinget.

Hoolitsuse erihind: 38€
Kehtib kuni: 31.07.2019

Puhtuse pai (SPA näohooldus mudamaskiga), 45 min

Protseduur algab näopuhastusest, piilingust, kergest lõdvestavast massaažist ja ravimudamaskist, mis mõjub imeliselt näonahale. Mudamaski koostisesse kuuluvad mikroelemendid ja mineraalid sügavalt puhastavad, niisutavad ja küllastavad naha vitamiinidega, mis tagab rakkude uuenemise tehes naha pehmeks ja elastseks.

Hoolitsuse erihind: 30€
Kehtib kuni: 31.07.2019

Thalasso Marine Energy, 20 min

Tooduslik merevann. Veealuse massaaziga toitev merevann Thalasso Oligo küllastab mineraalide ja mikroelementidega, kaotab väsimuse märgid ja stressi, annab sügava lõõgastuse, harmoonia ja tasakaalu. Vann sõna otseses mõttes peseb ära kõik negatiivsed eluaspektid, värskendab ning annab elujõudu ja energiat. Kasutatakse vereringe aktiveerimiseks, toksiinide ja liigse vedeliku organismist välja viimiseks, üldise toonuse ja meeleolu parandamiseks.

Hoolitsuse erihind: 15€
Kehtib kuni: 31.07.2019

Külm parafiinihooldus kätele, 20min

Külm parafiinihooldus rikastab nahka vitamiinidega, noorendab ja muudab käed siidiseks ja sametiseks. Toimiv parafiin taastab kuivale nahale iseloomuliku niiskustaseme, tehes kareda ja tuuletanud naha eriti pehmeks, elastseks. Parafiinihooldus tasandab naha pindmisi kortse, elustab ja toidab lõhenenud käte nahka ning tugevdab küüsi.

Hoolitsuse erihind: 10€
Kehtib kuni: 31.07.2019

Noorus SPA Hotel

Vee- ja saunakeskus

Liivarand SPA Hoteli külalistele kehtivad erihinnad Noorus SPA Hoteli vee- ja saunakeskuse kasutusele.

Ühekordne külastus
täiskasvanutele – 5 € 3 t / 3,5 t
Lapsele – 3 € 3 t / 3,5 t.

Mitmekordne külastus majutuse perioodil:
täiskasvanutele – 10€; Lapsele – 5€

BRONEERI ERIHINNAGA