fbpx

Kampaaniad

SPA-KESKUS

Mudaga sissemähkimine, 60 min

Mudaga sissemähkimine – kasulik protseduur kehahoolduseks, mis aitab parandada naha seisundi ja tervendada organismi tervikult. Kaevandatav Hiiumaa ravimuda mitte ainult mõjub positiivselt vereringe süsteemile ja ainevahetusele vaid ka efektiivselt võtab maha pinge lihastes ja liigestes, toidab rakke hapnikuga ja tervislike ainetega. Peale selle, mudaga mähkimine on efektiivne tselluliidivastane protseduur.

Hoolitsuse erihind: 30€
Kehtib kuni: 30.11.2019

CatioVital VIP, 60 min

Uhastav aparaadihooldus
Personaalselt kohandatav sügavpuhastav ja ilu andev aparaadihooldus, mis töötab innovaatilise „topelt ionisatsiooni“ meetodi põhjal. Eksklusiivne Mary Cohr’i CatioVital aparaat võimaldab hooldust teostada igale nahaseisundile igas vanuses, kuna omab laia valiku spetsiifilisi tooteid (geel-kontsentraate).

Hoolitsuse erihind: 40€
Kehtib kuni: 30.11.2019

Charcot dušš, 15 min

Ajaga kontrollitud klassikaline hüdroteraapia liik, mida kasutatakse vereringe parandamiseks ja organismi immuunkaitse tugevdamiseks. Charcot duši toimet võib võrrelda refleksteraapiaga: organismis hakkavad toimetama regeneratsiooni ja noorendamise mehhanismid. Kehale mõjub kuum ja siis külm vesi, sooned vaheldumisi laienevad ja kitsenevad. Veejugade ülitugev rõhk tagab massaaži toime erinevatele keha piirkondadele.

Hoolitsuse erihind: 12€
Kehtib kuni: 30.11.2019

Noorus SPA Hotel

Vee- ja saunakeskus

Liivarand SPA Hoteli külalistele kehtivad erihinnad Noorus SPA Hoteli vee- ja saunakeskuse kasutusele.

Ühekordne külastus
täiskasvanutele – 5 € 3 t / 3,5 t
Lapsele – 3 € 3 t / 3,5 t.

Mitmekordne külastus majutuse perioodil:
täiskasvanutele – 10€; Lapsele – 5€

BRONEERI ERIHINNAGA