fbpx

Kampaaniad

SPA-KESKUS

«Mere annid» (fucus kehamähis), 60 min

Intensiivne hooldus, mis põhineb prantsuse ranniku Pen Lani asuval loodusliku fukuse peal, eeterlikud õlisid stimuleerivad mikrotsirkulatsiooni ja koevedeliku väljavoolu. Protseduur annab kerget tunnet ja on ülimalt tõhus võitluses tselluliidi erinevate seisundite vastu. Protseduur sobib ideaalselt toetama kehakaalu langetamist. Pärast kehahooldust on kosmeetiline efekt näole kohe nähtav – nahk on niisutatud, pehme, siidine ja elastne.

Hoolitsuse erihind: 40€
Kehtib kuni: 31.01.2020

UUS! «Mocaccino Light» massaazirituaal, 30 min

Rituaalis kasutatakse delikaatselt lõhnastatud kakao- ja sheavõi. Tänu lõõgastava massaažitehnikale ritual leevendab keha pingeid, parandab vereringe, soodustab sügavat lõdvestumist, kõrvaldades lihasvalud. Väärtuslike looduslike õlidega mõnus massaažirituaal sügavalt niisutab ja toidab Teie nahka.

Hoolitsuse erihind: 30€
Kehtib kuni: 31.01.2020

«CatioVital VIP» (puhastav aparaadihooldus), 60 min

Personaalselt kohandatav sügavpuhastav ja ilu andev aparaadihooldus, mis töötab innovaatilise „topelt ionisatsiooni“ meetodi põhjal. Eksklusiivne Mary Cohr’i CatioVital aparaat võimaldab hooldust teostada igale nahaseisundile igas vanuses, kuna omab laia valiku spetsiifilisi tooteid (geel-kontsentraate).

Hoolitsuse erihind: 40€
Kehtib kuni: 31.01.2020

Noorus SPA Hotel

Vee- ja saunakeskus

Noorus SPA inn külalistele kehtivad erihinnad Noorus SPA Hoteli vee- ja saunakeskuse kasutusele.

Ühekordne külastus
täiskasvanutele – 5 € 3 t / 3,5 t
Lapsele – 3 € 3 t / 3,5 t.

Mitmekordne külastus majutuse perioodil:
täiskasvanutele – 10€; Lapsele – 5€

BRONEERI ERIHINNAGA