fbpx

Kampaaniad

SPA-KESKUS

Mudaga sissemähkimine, 60 min

Mudaga sissemähkimine — kasulik protseduur kehahoolduseks, mis aitab parandada naha seisundi ja tervendada organismi tervikult. Kaevandatav Hiiumaa ravimuda mitte ainult mõjub positiivselt vereringe süsteemile ja ainevahetusele vaid ka efektiivselt võtab maha pinge lihastes ja liigestes, sügavalt puhastab nahka, toidab rakke hapnikuga ja tervislike ainetega. Peale selle, mudaga mähkimine on efektiivne tselluliidivastane protseduur.

Hoolitsuse erihind: 30€
Kehtib kuni: 30.06.2020

SPA- näohooldus alginaatmaskiga, 50 min

Alginaatmask tagab rahustava ja pinguldava toime, puhastab ja tagab sügava niisutuse, viib välja toksiine ning toimib enneaegse vananemise profülaktikaks.  Pärast alginaatmaski on kosmeetiline efekt näole kohe nähtav — nahk on enam elastne, värske, väheneb turse, poorsus, väikesed kortsukesed siluvad.

Hoolitsuse erihind: 30€
Kehtib kuni: 30.06.2020

Külm parafiinihooldus kätele, 20 min

Külm parafiinihooldus rikastab nahka vitamiinidega, noorendab ja muudab käed siidiseks ja sametiseks. Toimiv parafiin taastab kuivale nahale iseloomuliku niiskustaseme, tehes kareda ja tuuletanud naha eriti pehmeks, elastseks. Parafiinihooldus tasandab naha pindmisi kortse, elustab ja toidab lõhenenud käte nahka ning tugevdab küüsi

Hoolitsuse erihind: 12€
Kehtib kuni: 30.06.2020

Looduslik merevann, 20 min

Toitev merevann Thalasso Oligo küllastab mineraalide ja mikroelementidega, kaotab väsimuse märgid ja stressi, annab sügava lõõgastuse, harmoonia ja tasakaalu. Vann sõna otseses mõttes peseb ära kõik negatiivsed eluaspektid, värskendab ning annab elujõudu ja energiat. Kasutatakse vereringe aktiveerimiseks, toksiinide ja liigse vedeliku organismist välja viimiseks, üldise toonuse ja meeleolu parandamiseks.

Hoolitsuse erihind: 14€
Kehtib kuni: 30.06.2020

Suupisted: lihapallid, kananagitsad, sibularõngad, paprika, kurk, kirsstomatid, kaste.
12,90 €

Rõdu romantika: puuvilja ja juustu taldrik, omavalmistatud Sangria 1,2 L
24 €

Võta kaasa merele jalutamas:
Kananaggitsad, tsilikastmega 3,80€
Itaalia eriline wrap 3,90€

Оmavalmistatud Sangria 1,2 L
21€

Оmavalmistatud leib

Arbuusi-jäätisekokteil
4€

BRONEERI ERIHINNAGA