fbpx

“Lõõgastuspakett”

"Lõõgastuspakett"

Paketi broneerimiseks helistage +3723567130 või kirjutage e-maili

Saada päring

Pakett sisaldab:

Majutus 1 öö
Buffet hommikusöök restoranis Gioventu
Esagono Halo soolakambri külastus, Noorus SPA Hotel
Vee- ja saunakeskuse külastus
Hommikumantlid toas

Üks hoolitsus omal valikul:
– «Charcot» tervendusdušš, 20 min
– Keerisvann keha alumise osa jaoks, 20 min
– Pressoteraapia, 30 min

Majutus lastega
Double/Twin toas üks laps vanuses kuni 5 eluaastat majutatakse ühte tuppa koos lapsevanematega tasuta.
Laps 6 – 12 aastat majutuse hind on 15 € /öö.

Pere, Superior, Double de Luxe, Junior Suite, Suite tubades majutatakse tasuta kaks kuni 12 eluaastast last koos lapsevanematega.
Lapsi alates 13. eluaastast ja vanemaid loetakse täiskasvanuteks. Majutuse lisatasu on 30 € /öö.

18.12.20 – 31.12.20
E - P
13.01.20 17.12.20
P – N
13.01.20 – 17.12.20
R – L
Single85€55€60€
Double/Twin104€74€84€
Family/Superior124€94€104€
Junior Suite154€124€124€
Suite184€144€144€

Hoolitsused

Esagono Halo

Haloteraapia on väga kasulik kopsudele ja ka organismi hapnikuga rikastamiseks, immuunsüsteemi tugevdamiseks. Ioniseeritud õhus suureneb keskendumisvõime, pareneb tajumus ja maandab agressiivsus.Haloteraapia kuurid lastele on soovitavad külmetushaiguste profülaktikana ja samuti tervise taastamise perioodil.

Keerisvann keha alumise osa jaoks

Suurepäraselt lõdvestab, maandab stressi, tugevdab ainevahetust. Keerisvannid aitavad taastada vereringet, osutavad massaži ja lõdvestumise efekti. On soovitatavad luu- ja lihassüsteemide haiguste ja närvilisuse puhul. Võib olla kasutatav juhtudel, kui teised hüdromassaaži tüübid on vastunäidustatud.

«Charcot» tervendusdušš

Ajaga kontrollitud klassikaline hüdroteraapia liik, mida kasutatakse vereringe parandamiseks ja organismi immuunkaitse tugevdamiseks. Charcot duši toimet võib võrrelda refleksteraapiaga: organismis hakkavad toimetama regeneratsiooni ja noorendamise mehhanismid. Kehale mõjub kuum ja siis külm vesi, sooned vaheldumisi laienevad ja kitsenevad. Veejugade ülitugev rõhk tagab massaaži toime erinevatele keha piirkondadele.

Pressoteraapia

Valutu protseduur, mille käigus toimub liigse vedeliku ja sellega ka kahjulike ainete organismist välja viimine, vereringe parandamine ja ainevahetuse kiirendamine.
Kõige aktiivsemat mõju pressoteraapia osutab lümfisüsteemile normaliseerides lümfiringet ja rakkudevahelise vedeliku tsirkulatsiooni. Teraapia tagab figuuri modelleerimist ja on soovitatav tselluliidi ennetamisel ning ravil, venoosse puudulikkuse ravi puhul ja lisaks tursete, raskuse tunde ja jalgades lihaste ülepingestuse likvideerimisel.

BRONEERI ERIHINNAGA